BOTINOL

SPECJALISTA ANTI-AGING

Wyjątkowa kompozycja 5 peptydów i retinolu w klinicznym zabiegu przeciwstarzeniowym. Zmarszczki mimiczne zostają radykalnie zmniejszone dzięki silnemu działaniu peptydów takich jak Matrixyl® 3000, MyoxinolTM i Argireline® Amplified Peptide. Zabieg wzbogacony o ekstrakt z kwiatu łapy kangura, który odbudowuje architekturę skóry, a także brązową algę dla regeneracji i ochrony bariery skóry.

Terapia zapewnia podniesienie owalu twarzy. Skóra staje się bardziej jędrna i uelastyczniona, dzięki czemu twarz, szyja oraz dekolt już po pierwszym zabiegu wyglądają młodziej. Terapia rekomendowana dla pacjentów ze skórą o wyraźnie utraconej jędrności, wiotką, z widocznymi zmarszczkami mimicznymi, borykających się z problemem hiperpigmentacji.

Czas trwania zabiegu: 60 min.

Rezultaty pozabiegowe 

  • natychmiastowy i długotrwały efekt jędrnej skóry,
  • wygładzenie drobnych linii i zmarszczek mimicznych,
  • rozjaśnienie i redukcja przebarwień posłonecznych,
  • aż do 93% – zredukowana powierzchnia zmarszczek,
  • do 78% zredukowana liczba zmarszczek mimicznych.
Botinol G.M. Collin
Kuracja zawiera produkty do wykonania 4 pełnych zabiegów.

Rezultaty kliniczne

Rezultaty kliniczne Terapia Botinol G.M. Collin

Badanie kliniczne z udziałem 39 kobiet o wszystkich rodzajach cery (średnia wieku 59 lat). Skuteczność i tolerancję badano na obszarze nosowo-wargowym przed i 60 minut po 1. zabiegu Botinol. Badanie wykonane przez Laboratorium Dermo-Cosmetik (G.M. COLLIN). Indywidualne wyniki mogą się różnić.

Welcome

Organic products

Advertising is the way great brands get to be great brands prospectum sociis natoque.
Follow and socialize with us