COLLAGEN 90+

Flagowym i pierwszym zabiegiem, jaki został opracowany przez twórców G.M. COLLIN jest Collagen 90+. To wysoce efektywna kuracja anti-aging o natychmiastowym działaniu stymulującym i napinającym skórę.

Terapia oparta jest na zastosowaniu natywnego kolagenu bydlęcego w postaci płatu kolagenowego oraz intensywnych składników odżywczych takich jak: wyciąg z pączków buku znanego jako drzewo wiecznej młodości, hialuronian sodu, oligopeptyde-5, biosaccharide gum-1, rozpuszczalny kolagen, dipalmitynian hydroksyproliny. Celem jest aktywizacja procesów odnowy skóry, stymulacja syntezy kolagenu oraz przeciwdziałanie transepidermalnej utracie wody z naskórka. W celu zwiększenia intensywności zabiegu wskazane nałożenie folii termicznej.

Zabieg Collagen 90+ przeznaczony jest dla pacjentów oczekujących silnego działania liftingującego w połączeniu z chwilą relaksu.

Ekskluzywny zabieg odmładzający, oparty na kluczowym składniku marki – kolagenie, w postaci płatu kolagenowego oraz intensywnych składnikach odżywczych i nawilżających skórę. 

Czas trwania zabiegu: 75-90 min.

Rezultaty pozabiegowe 

  • intensywne działanie liftingujące,
  • wzmocnienie skóry poprzez nawilżenie,
  • zniwelowanie drobnych linii i zmarszczek,
  • rewitalizacja oraz poprawa kolorytu i tekstury skóry.
Terapia Collagen 90+ G.M.Collin
Kuracja zawiera produkty do wykonania 5 pełnych zabiegów.

Rezultaty kliniczne

Badanie kliniczne z udziałem 30 kobiet o każdym typie skóry (średnia wieku 58,1 lat). Skuteczność i tolerancja zostały przetestowane przed i 60 minut po 1 zabiegu Collagen 90+. Wykonane przez Lab. Dermo-Cosmetik (G.M. COLLIN). Indywidualne rezultaty mogą się różnić.

Welcome

Organic products

Advertising is the way great brands get to be great brands prospectum sociis natoque.
Follow and socialize with us