HYDROLIFTING

Kliniczna kuracja, opracowana specjalnie dla skóry twarzy, szyi i dekoltu. Zabieg zawiera składniki aktywne, które doskonale zregenerują i wypełnią skórę. Progeline – peptyd zapobiegający kumulacji białka progeryny, odpowiedzialnej za przyspieszony proces starzenia się skóry. Linefill – ekstrakt z ziaren sezamu, wpływający na optyczne wypełnienie skóry. Hyadisine – egzopolisacharydy z bakterii morskich przywracają pamięć komórkową, zapewniając odpowiednie nawilżenie skóry.

Terapia rekomendowana jako przygotowanie skóry przed intensywnymi i inwazyjnymi zabiegami złuszczającymi oraz przerywającymi ciągłość naskórka. Zabieg Hydrolifting doskonale sprawdzi się jako głęboka regeneracja w trakcie kuracji łączonych z medycyną estetyczną i urządzeniami Hi-Tec. Może być stosowany u pacjentów onkologicznych po zakończeniu terapii, jako zabieg łagodzący i regenerujący.

Czas trwania zabiegu: 60 min.

Rezultaty pozabiegowe

  • zapewnia natychmiastowy podniesiony owal twarzy,
  • poprawia wygląd linii i zmarszczek,
  • odmładza i ujędrnia skórę poprzez nawilżenie – aż do 64% nawilżenia skóry*,
  • poprawia elastyczność skóry, zapewniając jej bardziej promienny wygląd – aż do 40% poprawy elastyczności skóry*.

* Badanie kliniczne z udziałem 30 kobiet o każdym typie skóry (średnia wieku 58 lat). Skuteczność i tolerancja zostały przetestowane przed i 60 minut po 1 zabiegu Hydrolifting. Wykonane przez Lab. Dermo-Cosmetik (G.M. COLLIN). Indywidualne rezultaty mogą się różnić.

Terapia Hydrolifting G.M. Collin
Kuracja zawiera produkty do wykonania 4 pełnych zabiegów.

Rezultaty kliniczne

Badanie kliniczne z udziałem 30 kobiet o każdym typie skóry (średnia wieku 58 lat). Skuteczność i tolerancja zostały przetestowane przed i 60 minut po 1 zabiegu Hydrolifting. Wykonane przez Lab. Dermo-Cosmetik (G.M. COLLIN). Indywidualne rezultaty mogą się różnić.

GM Collin Hydrolifting
Welcome

Organic products

Advertising is the way great brands get to be great brands prospectum sociis natoque.
Follow and socialize with us