SEA C SPA

Silna terapia antyoksydacyjna, przeznaczona do pielęgnacji skóry z oznakami starzenia oraz nierównym kolorytem. Kluczowe składniki jak: 15% kwas askorbinowy, ergotioneina, komórki macierzyste z kulnika sercolistnego zapewniają skórze maksymalne działanie przeciwstarzeniowe, stymulujące produkcje kolagenu i elastyny. Peptide Q10 zwiększa endogenną syntezę koenzymu Q10, a składniki: Acquacell, Aquaxyl czy Dermaxyl®, pozostawiają skórę nawilżoną i wygładzoną. Dodatkowo błoto termalne i kompleks ceramidów zawartych w masce odbudowuje barierę hydrolipidową i zwiększa odporność skóry na czynniki zewnętrzne.

Terapia Sea C Spa odpowiednia zarówno przed jak i po ekspozycji na promieniowanie słoneczne. Rekomendowana dla osób mieszkających w środowiskach miejskich o podwyższonym poziomie zanieczyszczeń.

Czas trwania zabiegu: 60 min.

Rezultaty pozabiegowe

  • redukcja widocznych oznak starzenia,
  • niwelowanie drobnych linii i zmarszczek,
  • wyrównanie kolorytu,
  • rozświetlenie skóry,
  • redukcja rumienia, uszczelnienie naczyń krwionośnych.
Terapia SEA C SPA G.M. Collin
Kuracja zawiera produkty do wykonania 4 pełnych zabiegów.

Rezultaty kliniczne

Badanie kliniczne z udziałem 30 kobiet o każdym typie skóry (średnia wieku 58 lat). Skuteczność i tolerancja zostały przetestowane przed i 60 minut po 1 zabiegu Sea C Spa. Wykonane przez Lab. Dermo-Cosmetik (G.M. COLLIN). Indywidualne rezultaty mogą się różnić.

Terapia Sea C Spa przed i po
Welcome

Organic products

Advertising is the way great brands get to be great brands prospectum sociis natoque.
Follow and socialize with us