Blog single

Brak kategoriiNASZE SERUM VITAL C15

NASZE SERUM VITAL C15

Wolne rodniki przyspieszają rozpad kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Te niezbędne składniki skóry utrzymują wilgoć, aby zachować jędrność skóry, zapewniają wsparcie strukturalne zapobiegające wiotczeniu skóry i zachowaniu jej sprężystości, aby zminimalizować tworzenie się zmarszczek.

Nasze rozwiązanie: SERUM VITAL C15

Ta zaawansowana naukowo i sprawdzona klinicznie formuła zawiera po raz pierwszy 15% stężenie naszego serum VITAL C COMPLEX. Ta nowa generacja produktów o tak wysokim stężeniu witaminy C, gwarantuje możliwość skorzystania ze wszystkich korzyści jakie niesie ze sobą ta niezwykle skuteczna witamina w walce z oznakami starzenia, a w szczególności pojawiającym się liniom, zmarszczkom i ciemniejszym obszarom na skórze. Serum VITAL C COMPLEX poprawia witalność i widocznie ujednolica kolor skóry. Cera jest wyraźnie jaśniejsza, bardziej promienna i zdrowa.

Silnie działające składniki rekomendowane przez dermatologów.

FERULIC ACID**:

Dobrze znany jako przeciwutleniacz zawarty w produktach do pielęgnacji skóry. Kwas ferulowy to naturalny antyoksydant, który chroni skórę przed negatywnie oddziałującym promieniowaniem UV, a dodatkowo w połączeniu z witaminą C, wzmacnia efekty jej zastosowania wielokrotnie poprzez zwiększenie jej stabilności.

CAMU-CAMU EXTRACT:

Peruwiański super-owoc o wysokim stężeniu naturalnej witaminy C, zawiera również koktajl witamin A, B3, B5 & E.

MATRIXYL® 3000:

Wysoce skuteczna oryginalna, opracowana w laboratoriach G.M. Collin, kompozycja oligopeptydów, która w widoczny sposób poprawia wygląd drobnych linii i redukuje zmarszczki.

WITAMINA C*:

Znana również jako kwas askorbinowy. Witamina C jest silnym przeciwutleniaczem, który zwalcza uszkodzenia wywołane stresem oksydacyjnym występującym naturalnie w środowisku. Ten wszechstronnie działający składnik działa szybko, widocznie łagodząc drobne zmarszczki, ujednolicając kolor skóry i wyrównując cerę. Dodaje skórze witalności, jednocześnie ją rozjaśniając i przywraca jej zdrowy wygląd.

KWAS FERULOWY**:

składnik wzmacniający działanie witaminy C. To dobrze znany składnik produktów do pielęgnacji skóry, stosowany jako przeciwutleniacz.

EKSTRAKT Z CAMU CAMU:

firma G.M. Collin pozyskała esencję z peruwiańskiego „superowoca”, który jest znany z bardzo wysokiego stężenia witaminy C o naturalnym pochodzeniu. Zawiera również koktajl witamin A, B3, B5 i E.

MATRIXYL® 3000:

Wysoce skuteczna kompozycja oligopeptydów, która w widoczny sposób poprawia wygląd drobnych linii i zmarszczek.

Źródła:
*The Roles of Vitamin C in Skin Health, J.M. Pullar, A.C. Carr, M.C.M. Vissers, Nutrients, 2017 sierpień; 9(8): 866

**Scavenging activity and mechanism study of ferulic acid against reactive carbonyl spiecies acrolein, Zhi-hao Tao, Chang Li, Xiao-fei Xu, Yang-jiang Pan, J Zhejiang Univ Sci B. 2019 listopad; 20(11): 868-876

Korzyści:

  • Zapewnia ogólną ochronę przed zewnętrznymi czynnikami wywołującymi stres tzw. stresorami środowiskowymi
  • Dodaje blasku, poprawia wygląd skóry i wpływa na nieskazitelny wygląd cery
  • Widocznie redukuje drobne linie i zmarszczki
  • Poprawia efektywnie elastyczność i napięcie skóry
  • Rewitalizuje skórę nadając jej młodzieńczy wygląd

WYNIKI BADAŃ KLINICZNYCH

97%

93%

do
+72%

do
-92%

dostrzega  PROMIENNĄ CERĘ**

zauważa poprawę ELASTYCZNOŚCI skóry **

poprawia EFEKT WYGŁADZENIA skóry*

zmniejsza całkowitą DŁUGOŚĆ ZMARSZCZEK*

* Badanie kliniczne z udziałem kobiet 60+ (średnio, w wieku 50,4 lata), o wszystkich typach skóry. Tolerancję i skuteczność testowano w 0, 14 i 28 dniu badania.

** Ocena subiektywna. Badanie wykonywane przez Lab. Dermo-Cosmetik (G.M. Collin) na miejscu. Poszczególne indywidualne wyniki mogą się różnić od prezentowanych.

 DOSTĘPNE W WYBRANYCH GABINETACH i PLACÓWKACH SPA NA TERENIE POLSKI

Źródło: G.M. COLLIN

Welcome

Organic products

Advertising is the way great brands get to be great brands prospectum sociis natoque.
Follow and socialize with us