Do specjalistów w dziedzinie pielęgnacji skóry…

Celem kompleksowej terapii G.M. Collin jest odbudowa i ochrona kolagenu – co skutkuje zagęszczeniem, wygładzeniem i ujędrnieniem skóry. Efekty działania są spektakularne i jednocześnie bardzo naturalne. Im wcześniej zastosujemy profilaktykę przeciwdziałającą uszkodzeniom kolagenu, tym dłużej będziemy cieszyć się młodym wyglądem naszej skóry.

Staliśmy się odpowiedzią na potrzeby wszystkich rodzajów cery i problemów skórnych, ale nasze dziedzictwo opiera się na wyjątkowych produktach kolagenowych, czyniąc nas prawdziwym pionierem w branży kosmetycznej. 

Obecnie wszystkie produkty G.M. Collin posiadają co najmniej jeden lub więcej składników aktywnych, które zawierają, stymulują lub chronią kolagen.

Unikalne kosmeceutyki i zabiegi oparte na kolagenie są podstawą naszego portfolio produktów i nieodzownym elementem pielęgnacji naszych pacjentów. 

Istotą G.M. Collin jest: Efektywność – Jakość – Elegancja

Firma Dahlia Sp. z o.o. jest wyłącznym dystrybutorem marki i produktów G.M. Collin na terenie Polski. Pragniemy, aby wszyscy nasi partnerzy, aktualni oraz ci przyszli, mieli dostęp do pełnej wiedzy o marce, produktach, nowościach oraz wiedzy eksperckiej kosmetologów i naukowców współtworzących G.M.Collin. 

Wierzymy, że kooperacja między dystrybutorem a profesjonalistami w dziedzinie pielęgnacji skóry działa na rzecz Twoich pacjentów i naszych konsumentów. Chcemy zaoferować Ci i Twoim klientom doświadczenie związane z produktem najwyższej jakości, przynoszącym obiecany efekt. Naszą misją jest odkrycie w każdym pacjencie wyjątkowego piękna i absolutnej pewności siebie. 

Zachęcamy do kontaktu z nami i pozostawiania swoich danych, dzięki którym osoby odpowiedzialne za markę będą mogły przesyłać niezbędne informacje na jej temat.

ZABIEGI PROFESJONALNE

Unikalna linia zabiegów profesjonalnych G.M. COLLIN wykorzystuje najwyższej jakości składniki i najnowocześniejsze preparaty, aby osiągnąć natychmiastowe, widoczne i trwałe rezultaty na skórze. Jednocześnie pozwala na doświadczenie niesamowitego odprężenia i relaksu. Każdy zabieg jest w pełni spersonalizowany i koncentruje się na konkretnych potrzebach pacjenta, zapewniając niesamowite efekty. 

Zapraszamy do profesjonalnych gabinetów kosmetologicznych, klinik medycyny estetycznej i SPA, gdzie przeszkoleni terapeuci dobiorą najlepszy zestaw zabiegów i produktów do pielęgnacji Twojej skóry.

SEA C SPA

Silna terapia antyoksydacyjna przeznaczona do pielęgnacji skóry dojrzałej. Rewitalizująca, wyrównująca kolory skóry…

Dowiedz się więcej

ALGOMASK +

Łagodzący i nawilżający zabieg przeznaczony dla wrażliwej skóry, zapewnia ukojenie i minimalizuje zaczerwienienia…

Dowiedz się więcej

COLLAGEN 90+

Ekskluzywny zabieg intensywnie odmładzający skutecznie redukujący widoczne linie i zmarszczki…

Dowiedz się więcej

DERM RENEWAL PEEL 30

Zabieg złuszczający, wykorzystujący połączenie 12% kwasu mlekowego oraz 18% kwasu glikolowego…

Dowiedz się więcej

HYDROLIFTING

Ujędrniająca i napinająca terapia, zapewniająca głębokie nawilżenie i wyrównanie tekstury skóry…

Dowiedz się więcej

Welcome

Organic products

Advertising is the way great brands get to be great brands prospectum sociis natoque.
Follow and socialize with us