Do specjalistów w dziedzinie pielęgnacji skóry…

Celem kompleksowej terapii G.M. Collin jest odbudowa i ochrona kolagenu – co skutkuje zagęszczeniem, wygładzeniem i ujędrnieniem skóry. Efekty działania są spektakularne i jednocześnie bardzo naturalne. Im wcześniej zastosujemy profilaktykę przeciwdziałającą uszkodzeniom kolagenu, tym dłużej będziemy cieszyć się młodym wyglądem naszej skóry.

Staliśmy się odpowiedzią na potrzeby wszystkich rodzajów cery i problemów skórnych, ale nasze dziedzictwo opiera się na wyjątkowych produktach kolagenowych, czyniąc nas prawdziwym pionierem w branży kosmetycznej. 

Obecnie wszystkie produkty G.M. Collin posiadają co najmniej jeden lub więcej składników aktywnych, które zawierają, stymulują lub chronią kolagen.

Unikalne kosmeceutyki i zabiegi oparte na kolagenie są podstawą naszego portfolio produktów i nieodzownym elementem pielęgnacji naszych pacjentów. 

Istotą G.M. Collin jest: Efektywność – Jakość – Elegancja

Firma Dahlia Sp. z o.o. jest wyłącznym dystrybutorem marki i produktów G.M. Collin na terenie Polski. Pragniemy, aby wszyscy nasi partnerzy, aktualni oraz ci przyszli, mieli dostęp do pełnej wiedzy o marce, produktach, nowościach oraz wiedzy eksperckiej kosmetologów i naukowców współtworzących G.M.Collin. 

Wierzymy, że kooperacja między dystrybutorem a profesjonalistami w dziedzinie pielęgnacji skóry działa na rzecz Twoich pacjentów i naszych konsumentów. Chcemy zaoferować Ci i Twoim klientom doświadczenie związane z produktem najwyższej jakości, przynoszącym obiecany efekt. Naszą misją jest odkrycie w każdym pacjencie wyjątkowego piękna i absolutnej pewności siebie. 

Zachęcamy do kontaktu z nami i pozostawiania swoich danych, dzięki którym osoby odpowiedzialne za markę będą mogły przesyłać niezbędne informacje na jej temat.

ZABIEGI PROFESJONALNE

Unikalna linia zabiegów profesjonalnych G.M. COLLIN wykorzystuje najwyższej jakości składniki i najnowocześniejsze preparaty, aby osiągnąć natychmiastowe, widoczne i trwałe rezultaty na skórze. Jednocześnie pozwala na doświadczenie niesamowitego odprężenia i relaksu. Każdy zabieg jest w pełni spersonalizowany i koncentruje się na konkretnych potrzebach pacjenta, zapewniając niesamowite efekty. 

Zapraszamy do profesjonalnych gabinetów kosmetologicznych, klinik medycyny estetycznej i SPA, gdzie przeszkoleni terapeuci dobiorą najlepszy zestaw zabiegów i produktów do pielęgnacji Twojej skóry.

ALGOMASK +

Łagodzący i nawilżający zabieg przeznaczony dla wrażliwej skóry, zapewnia ukojenie i minimalizuje zaczerwienienia…

Dowiedz się więcej

BOTINOL

Wyjątkowa kompozycja 5 peptydów i retinolu w klinicznym zabiegu przeciwstarzeniowym…

Dowiedz się więcej

COLLAGEN 90+

Ekskluzywny zabieg intensywnie odmładzający skutecznie redukujący widoczne linie i zmarszczki…

Dowiedz się więcej

DERM RENEWAL PEEL 30

Zabieg złuszczający, wykorzystujący połączenie 12% kwasu mlekowego oraz 18% kwasu glikolowego…

Dowiedz się więcej

HYDROLIFTING

Ujędrniająca i napinająca terapia, zapewniająca głębokie nawilżenie i wyrównanie tekstury skóry…

Dowiedz się więcej

SEA C SPA

Silna terapia antyoksydacyjna przeznaczona do pielęgnacji skóry dojrzałej. Rewitalizująca, wyrównująca kolory skóry…

Dowiedz się więcej

Welcome

Organic products

Advertising is the way great brands get to be great brands prospectum sociis natoque.
Follow and socialize with us